Vystomi Projektai

kursiu-krantas

KURŠIŲ KRANTAS

Šventojoje įgyvendinamas unikalus projektas - kuršių kraštui būdingo paveldo tradicijos gyvenvietė. Šventosios upės vingyje, gamtos apsuptyje kuriami autentiški vasarnamiai, kuriuose malonu poilsį prie jūros derinti su darbu ir ramybe. Darnu, patikima,prasminga, solidu! Ir visa tai už itin patrauklią kainą!

LUBINŲ NAMAI

Purmalių k. tarsi Klaipėdos priemiestis, sparčiai besiplečiantis individualių namų projektais. Gyvenvietė arčiau Klaipėdos, strategiškai patogi vieta, išvystytas susisiekimas su Klaipėdos centru. Modernus dizainas tarsi įsilieja į pastatų tūrius: namelių apdaila natūralaus medis, akmuo, klinkeris, skalūnas. Kiekvienas namas turi privačiai suplanuotą terasą, erdvų fasadinį įvažiavimo kiemą. Šis kvartalas išsiskiria elegantiška ir šiuolaikiška architektūra, kurios linijos harmoningai įsiterpia į natūralų aplinkos kontekstą.

DANĖS PAKRANTĖ

Danės pakrantė – kvartalas Klaipėdos mieste. Greta Tauralaukio, Danės upės pakrantėje pradedamos naujų sklypų rezervacijos. Ar kada susimąstėte, kokia paslaptis yra upės gimimas? Net didžiausia upė gali gimti iš nedidelio šaltinėlio. Ir pamažu gilėdama ir plisdama, veržiasi į priekį ir, kur tik pasisuka, pritraukia gyvenimą.

ŽALIOJO SLĖNIO BUTAI

Prestižiniame „Žaliojo slėnio“ komplekse parduodami nauji, modernūs A+ klasės butai. Žaliojo slėnio kompleksas – puiki vieta gyventi. Prestižiniame komplese, puikiai išvystyta infrastruktūra: pasivaikščiojimo takai pušynu aplink visą slėnį. Renovuota Pajūrio gatve, Girulių mišku dviračiu galite nuvažiuoti iki jūros. Komplekse įrengtos vaikų žaidimų aikštelės, futbolo, krepšinio, padėlio ir tinklinio aikštynai, gyventojams pastatyta stalo teniso pavėsinė.

Palyginkite sąrašus

Palyginti